Obserwatorzy

środa, 12 grudnia 2012

Kilka znanych trenerek ♥♥

Czas na następny post, gdyż nie było mnie już równy tydzień, a wiecie , że staram się, chociaż raz w tygodniu pisać takie notki, ale piszę nawet częściej. Dziś wpis będzie na temat fitnessu, znaczy się pokażemy kilka trenerek ♥♥.

Cassey, która prowadzi blog pt. blogpilates ( http://www.blogilates.com/  ). Ma tam różne obrazki z ćwiczeniami oraz na swoim kanale na youtube ma też trochę ćwiczeń :).
Zuzanna Light również jest popularna i daje niezły wycisk na swoich ćwiczeniach, które daje na stronę youtube.pl . Ma tzn. ZWOW-Y

Mel B , również nie jest zapomniana. Na stronie
youtube.pl ma różne treningi : ABS, na brzuch, na nogi, na ramiona, na pośladki, trening Cardio, rozgrzewka. Jej treningi są krótkie (jeden trwa nawet 8 min, najczęściej 10 min) to tak jak Zuzki.


Teraz rozdajemy bonusy -znane i sławne Polskie trenerki.

Ewa Choda-
kowska jest trochę sławniejsza, ale liczą się, przecież ćwiczenia!

Ewa C. (ta pierwsza) ułożyła nam m.in. Skalpel, Kiler, Turbo Spalanie oraz trening na SEXY figurę, które trwają około 40 min. Dużo razy, również odwiedziła `Pytanie Na Śniadanie` i ułożyła tam , również kilka treningów np. Szok Trening, Trening w kuchni z kubkami .. itp.
Podbiła już całą Polskę! Jej treningi były dołączone do magazynu  . `SHAPE`. A efekty Jej ćwiczeń były niesamowite!

Dziewczyna z Fitappy (ta druga, blondynka), również ma dużo filmików na youtube i swój kanał. Stworzyła wiele ćwiczeń np. 20- minutowy Intensywny Trening Cardio, Skuteczne Ćwiczenia na mięśnie brzucha, Ćwiczenia na Wewnętrzną stronę ud.. itp. Ma nawet swoją własną stronę. Mówi, również o zdrowym odżywianiu.

Mam nadzieję, że wybierzecie sobie jakąś trenerkę i będziecie z Nią ćwiczyć.

PoZdRaWiAm WaS wSzYsTkIcH fItNeSsÓw\FiTnEsSek ♥♥ , ZdRoWo OdŻyWiAjĄcYcH  sIę ♥♥LuB TyCh, KtÓrZy SiĘ oDcHuDzAjĄ zDrOwO ♥♥

1 komentarz: